• Kültür Mah. Hükümet Cad.
  No:33 Kat:4 Daire:11 Aliağa / İzmir
 • Pzt - Cts: 9.00 - 19.00.
  Pazar KAPALI

Mazlum Tan

Mazlum Tan

Diyetisyen

İzmir Aliağa Tan Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde Mazlum Tan diyetisyen desteği vererek kiloları ile başları dertte olan hastalarının derdine derman oluyor. Kilo verirken vücutlarda sarkma olmasın, insanların hızlı kilo verelim derken sağlıklarıyla oynamak zorunda kalmasın diye sunduğu özel diyet listeleri ve programları birçok kişinin hayatında mucizevi etkiler sunuyor. Son zamanların en büyük sağlık sorunlarından bir tanesi haline gelen kilo, her hastalığın başında gelmesinin farkında olarak çalışmalarına devam eden Mazlum Tan, yetişkin ve her yaş grubundan bireylerle ilgileniyor.

Tabi ki sadece kilo vermek değil, çok zayıf olan kişilerin sağlıklı bir şekilde kilo alabilmesi için gerekli eğitimleri alan Mazlum Tan, sağlıklı bir vücuda sahip olunması için ellerinden geleni sunuyor. Gebe, emziren, yaşlı, sporcu, çocuk, obezite beslenmesi gibi birçok alanda başarılar elde etmesi, bu durumlarda kilolarıyla yüz yüze olan herkesin kendisine uygun beslenme biçimi oluşturabilmesine olanak sunuyor.

Sağlıklı kilo verirken meydana gelen komplike sürecini en iyi şekilde idare ederken, birden fazla yöntemle sağlıklı kilo verdirme hedefiyle öne çıkıyor. Kilonun insan hayatında ne kadar büyük dezavantajlar oluşturduğunun, insan sağlığını ne kadar olumsuz etkilediğinin farkında olan Mazlum Tan birçok alanda hizmetlerini sunuyor.

 1. Kilo verme, kilo alma
 2. Anne – çocuk beslenmesi
 3. Gebelik dönemi beslenmesi
 4. Emziklik dönemi beslenmesi
 5. Obezite cerrahisi beslenmesi
 6. Yaşlılarda beslenme
 7. Kurumsal danışmanlık
 8. Online beslenme
 9. Detaylı vücut analizi
 10. Sporcu beslenmesi

İsteyenler için yüz yüze diyetisyen desteği sunuyor olduğu gibi şehir dışında olanlar ya da merkeze gelemeyecek durumda olanlar için online destekleri de sunuyor. Geçtiğimiz yıllarda bariatrik cerrahi alanlarında çalışmış ve birçok sporcu beslenmesi eğitimlerinde çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Hastalıklar ile diyet alanında hizmet vermeye başlamış, en başarılı diyetisyenler arasında yer almıştır.

 

 

 • Uzmanlık

  Şişmanlık (Obezite)
  Diyabet (Şeker Hastalığı)
  Kilo Problemi

 • Eğitim

  Lefke Avrupa Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik
  Lefke Avrupa Üniversitesi Yüksek Lisans

 • Adres

  Kültür Mahallesi Hükümet Caddesi No:33/11, Aliağa
  Tan Sağlıklı Yaşam Merkezi

 • Çalışma Saatleri

  Pazartesi 09:00 - 18:00
  Salı 09:00 - 18:00
  Çarşamba 09:00 - 18:00
  Perşembe 09:00 - 18:00
  Cuma 09:00 - 18:00
  Cumartesi 09:00 - 18:00
  Pazar: KAPALI

Online Randevu

Randevu Alın

UZMAN KADROMUZ İLE TANIŞIN

ÖZEL UZMAN EKİBİMİZ

Mazlum Tan
Mazlum Tan
Diyetisyen
Süleyman Tan
Süleyman Tan
Manuelterapist
Esra Nur Deveci
Esra Nur Deveci
Fizyoterapist - Skolyoz
Hayriye İmirhan
Hayriye İmirhan
Asistan - Müşteri Temsilcisi